• info@signin-gmail.net

Inbox by Gmail

Inbox by Gmail

Czym właściwie jest Inbox by Gmail?

Inbox to nowa usługa związana z pocztą, wydana przez firmę Google. Pełen dostęp do narzędzia mają zarówno użytkownicy korzystający z komputerów stacjonarnych, gdzie wykorzystuje się przeglądarkę Google Chrome, jak i urządzeń mobilnych, w tym telefonów i tabletów.

Dzięki aplikacji Inbox użytkownika ma znacznie większą możliwość zarządzania pocztą email na swoim koncie Gmail. Co ciekawe, aby uzyskać dostęp do Inbox, musimy zdobyć specjalne zaproszenie uzyskane od osoby, która już używa aplikacji. Ewentualnie możemy próbować skontaktować się w biurem firmy i złożyć zamówienie na zaproszenie.

Jak wygląda funkcjonalność Inbox by Gmail?

Inbox posiada możliwość grupowania etykiet. To wygodna cecha, ponieważ wśród ogromnej ilości wiadomości, narzędzie inteligentnie przyporządkowuje podobne dane. Wygodna jest również możliwość tworzenia własnych etykiet. Już nie będziemy mieli kłopotu z odnalezieniem się w gąszczu wiadomości.

Równie cenną cechą aplikacji Inbox jest wyróżnianie najważniejszych informacji, bez konieczności ich przeglądania. Możemy, ważne dla nas dane, zdjęcia, czy informacje o wydarzeniach w odpowiedni sposób oznaczać, wyróżniać, a dzięki temu i łatwiej odnajdywać.

W Inbox wbudowano możliwość przypominania o najważniejszych kwestiach. Już nie zapomnisz o spotkaniu, nie wyleci Ci z głowy termin opisany w mejlu, wszystko właśnie dzięki tej aplikacji.

Ciekawym rozwiązaniem jest również funkcja odkładania poczty, do czasu, gdy będziesz miał pełną możliwość jej przeczytania. Poleca się wykorzystanie tej cechy podczas wakacji, czy urlopu.

Najogólniej aplikacja Inbox dobrze sprawdzi się u wszystkich, dla których ważna jest prawidłowa organizacja pracy, porządek w wiadomościach, a także systematyczne porządkowanie. Świetnie sprzężenie z usługą Gmail umożliwia wygodnie korzystanie z obu aplikacji i cieszenie się ich funkcjonalnością.

admin
admin